Jaunumi

Promethean iepazīstina ar jauno ClassFlow 2.0

Pasaules vadošais izglītības tehnoloģiju izstrādātājs un ražotājs Promethean iepazīstina ar brīvpieejas izglītības platformas ClassFlow 2.0 jaunāko versiju. ClassFlow ir interaktīva stundu veidošanas un vadības platforma, kas palīdz radīt multimediālu mācību saturu ērtā un mūsdienīgā mācību vidē. Turklāt tā nodrošina pilnvērtīgu visu klasē esošo demonstrācijas tehnoloģiju un mobilo ierīču izmantošanu, uzlabojot skolēnu iesaisti mācību procesā un sekmējot skolēnu sasniegumus.

Iespēju Tilts - izglītībai sākumskolā

2014. gadā 19. martā jau ceturto gadu Valmieras sākumskolā uz starptautisku izglītības konferenci “Iespēju Tilts izglītībai sākumskolā” pulcēsies vairāk nekā 400 dalībnieki - skolotāji un izglītības politikas veidotāji, lai gūtu jaunas atziņas un dalītos savā pieredzē, lai kopīgi diskutētu par praktiskām pārmaiņām izglītībā un mūsdienu izaicinājumiem jaunas pedagoģijas iespējamībai.

Aicinām sekot līdzi tiešsaistē desmitajai Education Fast Forward debatei Better teaching for better learning

Trešdien, 25.jūnijā plkst.15.00 aicinām tiešsaistē interneta vietnē www.prometheanplanet.com sekot līdzi desmitajai Education Fast Forward debatei, kas šoreiz būs veltīta OECD Teaching and Learning International Survey (TALIS) starptautiskā izglītības kvalitātes pētījuma rezultātu prezentācijai.

Rosiniet skolēnus izzināt finanšu pratības jautājumus kopā ar activboard.lv !

Latvijas Komercbanku asociācija sadarbībā ar uzņēmīgu Latvijas skolotāju kolektīvu un izglītības uzņēmumu LIELVĀRDS radījuši daudzveidīgu digitālo resursu klāstu par finanšu pratības jautājumiem, lai skolēnus tiem saistošā veidā izglītotu par tik svarīgajiem ģimenes un personīgā budžeta plānošanas un pārvaldes jautājumiem. Visi resursi bez maksas pieejami vietnē www.activboard.lv .

Promethean piedāvā ClassFlow – jaunu izglītības platformu skolotājiem efektīvākai stundu plānošanai un vadībai

Tagad ikvienam skolotājam ir iespēja ievērojami ietaupīt mācību stundu satura plānošanai un izstrādei atvēlēto laiku, kā arī aizraujošā un motivējošā veidā iesaistīt mācību procesā ikvienu skolēnu klasē, mobilo ierīču izmantošanu pārvēršot dinamiskā, uz savstarpējo sadarbību vērstā izglītības pieredzē. To visu nodrošina jaunais Promethean ClassFlow risinājums, kas nule kā prezentēts pasaules vadošajā izglītības tehnoloģiju izstādē BETT 2014 Londonā.
ActivInspire lejupielāde
activinspire

ActivInspire.
Uzziniet vairāk par ActivInspire un lejupielādējiet bezmaksas versiju

Lejupielādēt ActivInspire