Jaunumi

ActivPanel Touch - jaunas iespējas interaktīvajā klasē

Veiciniet aktīvu skolēnu sadarbību un iesaistiet mācību stundā ar interaktīvo ekrānu, kas veidots īpaši darbam mācību klasē. Ar kristālskaidru redzamību, ērtu daudzskārienu interaktivitāti, kā arī izturīgu un pārdomātu dizainu, ActivPanel Touch interaktīvais ekrāns būs Jūsu klases centrs, radot vienkāršu, iedrošinošu un iesaistošu mācību vidi.

Jaunākā ActivInspire 2.0 versija ir klāt

ActivInspire 2.0 versija ir nozīmīgs pavērsiena punkts izglītības tehnoloģiju attīstībā, jo tajā integrēts unikālais izglītības vadības risinājums ClassFlow un pilnveidots tā iespēju klāsts - iesaistīt skolēnu mobilās ierīces un datorus.

Promethean iepazīstina ar jauno ClassFlow 2.0

Pasaules vadošais izglītības tehnoloģiju izstrādātājs un ražotājs Promethean iepazīstina ar brīvpieejas izglītības platformas ClassFlow 2.0 jaunāko versiju. ClassFlow ir interaktīva stundu veidošanas un vadības platforma, kas palīdz radīt multimediālu mācību saturu ērtā un mūsdienīgā mācību vidē. Turklāt tā nodrošina pilnvērtīgu visu klasē esošo demonstrācijas tehnoloģiju un mobilo ierīču izmantošanu, uzlabojot skolēnu iesaisti mācību procesā un sekmējot skolēnu sasniegumus.

Rosiniet skolēnus izzināt finanšu pratības jautājumus kopā ar activboard.lv !

Latvijas Komercbanku asociācija sadarbībā ar uzņēmīgu Latvijas skolotāju kolektīvu un izglītības uzņēmumu LIELVĀRDS radījuši daudzveidīgu digitālo resursu klāstu par finanšu pratības jautājumiem, lai skolēnus tiem saistošā veidā izglītotu par tik svarīgajiem ģimenes un personīgā budžeta plānošanas un pārvaldes jautājumiem. Visi resursi bez maksas pieejami vietnē www.activboard.lv .

Izglītības tehnoloģiju ražotājs Promethean iepazīstina ar revolucionāru produktu un risinājumu klāstu “Savienoti klasē”

Pasaules vadošajā izglītības tehnoloģiju izstādē BETT 2014, kas ik gadu notiek Londonā, Promethean iepazīstinājis ar virkni satura radīšanas un vadības rīku, kas ievērojami uzlabo darbu stundās un arī darbu ārpus tām, motivējot skolēnus efektīvi izmantot mācībām atvēlēto laiku un novērtēt priekšrocības, ko sniedz tā dēvētā “savienoti klasē” pieeja.
ActivInspire lejupielāde
activinspire

ActivInspire.
Uzziniet vairāk par ActivInspire un lejupielādējiet bezmaksas versiju

Lejupielādēt ActivInspire