Izglītības tehnoloģiju ražotājs Promethean iepazīstina ar revolucionāru produktu un risinājumu klāstu “Savienoti klasē”

Pasaules vadošajā izglītības tehnoloģiju izstādē BETT 2014, kas ik gadu notiek Londonā, Promethean iepazīstinājis ar virkni satura radīšanas un vadības rīku, kas ievērojami uzlabo darbu stundās un arī darbu ārpus tām, motivējot skolēnus efektīvi izmantot mācībām atvēlēto laiku un novērtēt priekšrocības, ko sniedz tā dēvētā “savienoti klasē” pieeja.

 

“Mēs, Promethean komanda, esam lepni būt par tehnoloģiju renesanses veidotājiem skolā,” uzsvēra Džims Maršals (Jim Marshall), Promethean vadītājs. “Mēs ticam, ka laba un efektīva izglītības sistēma ir ikvienas valsts sabiedrības ilgtspējas un labklājības pamatā. Tāpēc Promethean strādā, lai radītu arvien jaunus, mācīties un izzināt motivējošus risinājumus dinamiskai 21.gadsimta mācību videi.”

 

Ar tehnoloģiju un servisa risinājumiem, kuru priekšrocības ikdienas darbā novērtē tūkstošiem skolotāju visā pasaulē, Promethean tiecas savienot visas platformas, piedāvājot unikālu, savstarpēji integrētu klases tehnoloģiju risinājumu, kas ievērojami uzlabo mācību procesu un iedrošina ikvienu skolēnu sasniegt vairāk. Tāpēc uzņēmums arī turpmākajam darbam noteicis četrus inovāciju pamatvirzienus:

 

I Interaktīvo stundu plānošanas, veidošanas un prezentācijas platformu pilnveidi – piedāvājot jaunu darba pieeju klases vidē un savstarpēji savienojot mācību saturu ar plašu klāstu tehnoloģiju rīku. 

 

Promethean ClassFlow – BETT 2014 apmeklētāji bija pirmie, kas klātienē varēja iepazīt šo mākoņservisā balstīto klases vadības risinājumu, kas skolotājam nodrošina iespēju ērti radīt stundu saturu, nodrošināt interaktīva satura koplietošanu dažādās klasē pieejamajās tehnoloģiju ierīcēs un acumirklī gūt skolēnu sekmju novērtējumu. Ar ClassFlow ikviens skolotājs var uzlabot skolēnu iesaisti un motivāciju līdzdarboties, mācību procesā savienojot skolēnu lietotās mobilās ierīces – planšetdatorus, viedtālruņus, klēpjdatorus – ar klasē esošajām izglītības tehnoloģiju ierīcēm – interaktīvajām tāfelēm un ekrāniem. Tā rezultātā skolotāji var ērti izmantot mācību procesa vadības priekšrocības ar iespēju saņemt tūlītēju atgriezenisko saiti par skolēnu uzrādītajām sekmēm, lai atbilstoši tām acumirklī pielāgotu tālāko mācību gaitu un veidotu klases vajadzībām atbilstošu stundu vadības plānu. Vairāk informācijas par ClassFlow risinājumu – www.classflow.com

 

II Jaunākās paaudzes digitālo klases virsmu pielietojumu mācību procesā – motivējot skolēnus savstarpēji sadarboties un mācīties darot – esot aktīviem, iesaistoties un efektīvi izmantojot klātienes mācību procesa pieredzi.

 

Promethean ActivWall nodrošina jaunākās paaudzes sadarbības iespējas klasē. Tā ir pilnībā interaktīva, lielizmēra virsma, kas pirmo reizi plašākai publikai prezentēta BETT 2014 un nodrošina iespējas efektīvi izmantot klasē pieejamo vertikālo plakni ne tikai kā klases uzmanības pievēršanas un uzdevumu došanas punktu, bet gan kā centrālo skolēnu sadarbības un darbošanās vietu. ActivWall izmantota Promethean jaunākā optiskā tehnoloģija, kas atbalsta kā dažādu rakstāmrīku lietošanu, tā arī līdz pat 20 dažādu lietotāju pieskārienus vienlaikus. BETT 2014 prezentētajā ActivWall nodrošina augstas izšķirtspējas attēlu un stereo skaņas kvalitāti. Turklāt daudz pūļu ieguldīts arī lietošanas ērtumā un vienkāršībā – piemēram, ActivWall pāris sekunžu laikā pati veiks kalibrāciju, pievienojot tai jaunu datoru.

 

Promethean ActivBoard Touch interaktīvā tāfele – laista klajā aizvadītajā gadā, ActivBoard Touch 2.0 BETT 2014 laikā tika iepazīstināta jaunā kvalitātē – ar 6 lietotāju funkcionalitāti, kā arī Windows, Mac un Linux savienojamību. Tā pieejama divos izmēros un ir ideāli piemērota dažādām mācību darba vajadzībām. 78 un 88 collu ekrāna izmērs nodrošina kvalitatīvas 4:3 vai 16:10 attēla demonstrēšanas iespējas. Infrasarkano staru bloki, kas iestrādāti ActivBoard Touch plānajā ietvarā, nodrošina ātru darbības un īpaši precīzu rakstāmrīku vai pirksta skāriena reakciju. Turklāt ikviens skolotājs novērtēs ActivBoard Touch lietošanas funkcionalitāti – kas ietver arī tādas nianses kā, piemēram, iespēju magnētiski piestiprināt rakstāmrīkus tāfeles ietvaram.

 

Promethean ActivPanel Touch interaktīvais ekrāns – jauns risinājums darbam klasē, kas pieejams 65 un 70 collu izmēros (no aprīļa būs pieejami arī 55 collu formāts, kā arī lielizmēra – 84 collu formāts). Katram ActivPanel Touch ir augstas izšķirtspējas (1080p) ekrāns ar LED aizmugurgaismojumu, kas nodrošina vienmērīgu ekrāna spožumu, krāsu un kontrastu. Tāpat tajā ir stereo skaļruņi ar 10W jaudu uz kanālu un audio izejas – ja skolotājam rodas vajadzība pievienot ierīci ārējai skaņas sistēmai. Savukārt ar ActivGlide TM virsmas tehnoloģiju ActivPanel Touch apvieno gan lieliskas redzamības, gan skārienjūtības elementus – augstu attēla izšķirtspēju, zemu gaismas atstarošanu, lai nodrošinātu nevainojamu attēla kvalitāti kā mākslīgā apgaismojumā, tā arī dienasgaismā, kā arī plašu skata leņķi un nevainojamas teksta salasīšanas iespējas, pat raugoties no tālākajiem stūriem klasē. Tāpat nodrošināta arī īpaši kvalitatīva skārienjūtība un tūlītēja reakcija uz pirksta vai rakstāmrīka pieskārienu. Sešu lietotāju funkcionalitāte padara ActivPanel Touch par ideālu, skolēnu savstarpējo sadarbību veicinošu platformu.

 

III Skolēnu sekmju novērtēšanas un atbilžu sistēmu rīku un platformu attīstību – nodrošinot acumirklīgu piekļuvi skolēnu veiktajiem uzdevumiem, sniegtajām atbildēm un datiem, kā arī aktuālu novērtējumu par skolēnu zināšanām, personalizēta mācību procesa vadības iespējām, mudinot skolēnus iesaistīties savu sekmju uzlabošanā un individuāli labāko iespējamo rezultātu sasniegšanā.

 

Promethean ActivEngage2 ir programmatūras risinājumā balstīta skolēnu jautājumu – atbilžu sistēma, kas būs ideāli piemērota lietošanai skolās, kas jau ieguldījušas resursus 1 pret 1 klēpjdatoru iniciatīvās, datoru laboratorijās, planšetdatoros, mobilajās rokas ierīcēs vai arī “izmantosim skolēnu mobilās ierīces” iniciatīvās. ActivEngage2 ļauj maksimāli izmantot jau veiktās investīcijas izglītības tehnoloģijās, samazina vajadzību pēc papildus ierīcēm, nodrošinot maksimāli efektīvu esošo iekārtu izmantošanu, lai nodrošinātu skolēnu reālā laika sekmju atspoguļošanu un atgriezenisko saiti par nule kā uzklausīto mācību vielu. Izmantojot Promethean godalgoto programmatūru ActivInspire, uzdotiet un atspoguļojiet jautājumus uz interaktīvā ekrāna vai arī izsakiet tos mutiski un ikviens skolēns var sniegt savu atbildi, izmantojot sev pieejamo virtuālo ierīci - datoru vai rokas ierīci. Šādā pašā veidā iespējams organizēt arī izvērstas jautājumu – atbilžu sesijas, rosinot ikvienu bērnu klasē darboties sev piemērotā tempā un zināšanu līmenī un gūstot tūlītēju atgriezenisko saiti par sniegtajām atbildēm un uzrādītajiem mācību sasniegumu rezultātiem.

 

IV Personalizētas skolotāju profesionālās pilnveides programmas – palīdz skolotājiem visā pasaulē mācību metodes apvienot ar jaunākajām izglītības tehnoloģijām, lai mācību procesu padarītu aizraujošāku, iesaistošāku un efektīvāku. Latvijā ikvienam interesentam pieejamas Promethean Academy starptautiski sertificētās kursu programmas, ko nodrošina LIELVĀRDS Kompetences centrs - http://lielvards.lv/kompetences-centrs

Iesaki citiem:
ActivInspire lejupielāde
activinspire

ActivInspire.
Uzziniet vairāk par ActivInspire un lejupielādējiet bezmaksas versiju

Lejupielādēt ActivInspire