Jaunākā ActivInspire 2.0 versija ir klāt

ActivInspire 2.0 versija ir nozīmīgs pavērsiena punkts izglītības tehnoloģiju attīstībā, jo tajā integrēts unikālais izglītības vadības risinājums ClassFlow un pilnveidots tā iespēju klāsts - iesaistīt skolēnu mobilās ierīces un datorus.

 

ActivInspire lietotājiem jāņem vērā, ka ActivInspire 2.0 netiks lejupielādēta automātiski, veicot kārtējos lietotnes atjaunojumus. To nepieciešams lejupielādēt un instalēt pašam lietotājam.

 

 

Jaunajā ActivInspire 2.0 versijā ietvertas sekojošas ClassFlow priekšrocības:

 

Dalieties ar darblapām (flipcharts) – nosūtiet darba lapas uz skolēnu planšetdatoriem vai klēpjdatoriem, iedrošinot ikvienu skolēnu iesaistīties stundas gaitā, izmantojot bezmaksas ClassFlow Student app skolēnu aplikāciju (pieejama iOS, Android un Windows 8 app stores) vai arī kādu no interneta pārlūkiem.

 

Novērtējiet skolēnu sekmes un sasniegumus – savienojiet skolēnu planšetdatorus un klēpjdatorus, kā arī ActivExpression ierīces, lai vadītu jautājumu – atbilžu sesijas, acumirklī gūstot priekšstatu par katra skolēna individuālo zināšanu līmeni un visas klases sekmēm kopumā.

 

Tālvadības pults funkcionalitāte – izveidojiet ClassFlow kontu un izmantojiet ClassFlow Teacher Remote app skolotāja vadības aplikāciju (pieejama iOS & Android app stores) savā viedtālrunī, lai vadītu mācību stundas, izmantojot ActivInspire jebkurā klases vietā.

 

 

ActivInspire 2.0:

 

  • Tagad iespējams pieslēgties ClassFlow arī esot ActivInspire programmatūrā.
  • Dalieties ar darba lapām un vadiet jautājumu – atbilžu sesijas, savienojot vienā tīklā skolēnu planšetdatorus, iPad un klēpjdatorus.
  • Vadiet savas ActivInspire mācību stundas attālināti no jebkura atrašanās punkta klasē. Izmantojiet bezmaksas ClassFlow Teacher Remote app skolotāja aplikāciju, lai virzītos uz priekšu vai atpakaļ darba lapās.
  • Iepauzējiet jautājumu – atbilžu sesijas ActivInspire vai ClassFlow Teacher Remote skolotāja aplikācijā, lai veltītu atsevišķu brīdi kāda jautājuma padziļinātai aplūkošanai.
  • Lai pilnvērtīgi izmantotu ClassFlow iespējas nepieciešams vien interneta pieslēgums.
  • Iesaistiet skolēnus ActivInspire mācību sesijās, izmantojot ClassFlow Student app skolēnu aplikāciju (pieejama iOS, Android un Windows 8 app stores) vai arī vienkārši ievadot URL savā tīmekļa pārlūkā.
  • Atbalsts Windows 7 , 8, kā arī Mac OS X10.7-10.9 (Lion, Mountain Lion, Mavericks).

 

 

Lejupielādējiet jaunāko ActivInspire 2.0 versiju šeit:

http://support.prometheanplanet.com/server.php?show=nav.29751&changeCountry=United+Kingdom

 

Video par jauno funkcionalitāti (angļu val.):

https://www.youtube.com/playlist?list=PLhwwHcD-d_U4GSYRkiFTVCU5QyfUFffl3

Iesaki citiem:
ActivInspire lejupielāde
activinspire

ActivInspire.
Uzziniet vairāk par ActivInspire un lejupielādējiet bezmaksas versiju

Lejupielādēt ActivInspire