Promethean ir pasaules vadošais Interaktīvo izglītības tehnoloģiju risinājumu nodrošinātājs, arvien tiecoties uzlabot skolotāju un skolēnu darba efektivitāti un sekmes.

 

Promethean pārliecība sakņojas apgalvojumā mūžu dzīvo, mūžu mācies. Tiekšanās pēc personiskās izaugsmes un jaunām zināšanām neizsīkst, pametot skolas solu, vai beidzot studijas. Mēs visi mācamies viens no otra pasaules mēroga klasē, un tas ir nebeidzams process mūža garumā.

 

Un, tāpat kā vajadzība pēc nebeidzama izglītošanās procesa, arvien nepieciešama arī iedvesma un spēja iedvesmot – klasē, apmācību telpā, konferencēs un citur. Tāpēc Promethean pieņēmis stratēģisku lēmumu paplašināt integrēto interaktīvo tehnoloģiju risinājumu klāstu arī ārpus klases telpām – biznesa un valsts pārvaldes sektorā.

 

 

Industrijas vadošie risinājumi nebeidzamam izglītošanās procesam

 

Līdzīgi kā mītiskais tēls Prometejs, Promethean tiecas izplatīt izglītības gaismu pasaules mērogā. Jau no kompānijas pirmssākumiem, Promethean koncentrējies uz iesaisti un iedvesmošanu, radot industrijas vadošos interaktīvo tehnoloģiju risinājumus, kas maina mācīšanās veidu un darbu klasē. Promethean sevī apvieno inovācijas, pieredzi, zinātnisku pieeju un līderību, kas palīdz atklāt ikviena skolotāja, instruktora, prezentētāja vai skolēna potenciālu – no klases telpas līdz valdes sēžu zālēm – visur, kur informācijai un sadarbībai ir izšķiroša nozīme zināšanu apmaiņā.

 

Promethean rada, attīsta un nodrošina interaktīvo tehnoloģiju risinājumus, kas aptver visas jomas – no izglītības līdz biznesa un valsts pārvaldei. Tie ir risinājumi, kas rada integrētu un interaktīvu darba vidi, iedzīvinot pārliecību par iesaistošu un veiksmīgu izglītošanās procesu mūža garumā. Aktīva, holistiska izglītības pieredze iedrošina ikvienā jomā darbojošos sasniegt pārliecinošākus individuālos un komandas rezultātus. Vienkārši un ērti lietojamo Promethean interaktīvo tehnoloģiju risinājumu pamatā ir interaktīvās tāfeles, jautājumu un atbilžu sistēmas, programmatūra, apmācības un profesionālā attīstība, kā arī resursi un tehniskais atbalsts.

 

 

Inovatīvas tehnoloģijas ar pasaules mēroga lietotāju servisu

 

Bez pasaules mēroga atbalsta, resursiem un ikdienas pieredzes, kā arī plašākā lietotāju tīkla, tehnoloģijas būtu tikai iekārtas un programmatūra. Promethean tic, ka attiecību veidošana un zināšanu apmaiņa rodas tikai sadarbības rezultātā – radot idejas un risinājumus labākai rītdienai.

 

Promethean var lepoties ar pasaulē lielāko interneta sociālo tīklu skolotājiem – PrometheanPlanet.com – kurā var ne tikai dalīties ar mācību resursiem, idejām un saņemt palīdzību, bet arī izmantot iespējas, ko piedāvā interaktīvā apmācība, izglītības forumi un kursi.

 

 

Pārstāvniecības pasaulē

 

Promethean ir 15 pārstāvniecības visā pasaulē un ar uzņēmuma ražotajiem tehnoloģiju risinājumiem ik dienas strādā ap 12 miljoniem cilvēku vairāk nekā 500 000 klases telpās 100 pasaules valstīs.

 

www.prometheanworld.com

www.prometheanplanet.com