Projektora filtra tīrīšana

 

Šī pamācība ir domāta, lai parādītu kā veikt filtra tīrīšanu projektora modelim PRM-20 un PRM-30, citiem projektoriem, kas nāk kopā ar interaktīvo tāfeli, nav iespējams iztīrīt filtru pašrocīgi. Pirms filtru tīrīšanas, jābūt izslēgtam projektoram.

 

PRM-20 tipa projektoram ir divi nelieli filtri, kas atrodas projektora apakšā(N.B. kas ir pavērsta pret griestiem, kad tā ir uzstādīta pie interaktīvās tāfeles)

 

 

 

1.  Priekšējais filtrs

 

 

2. Aizmugurējais filtrs

 

 

Kad abi filtri izņemti ārā, atkarībā no tā cik daudz tie ir aizputējuši, attiecīgi izvēlas tīrīšanas veidu, viens variants ir izpūst filtru pūšot gaisu no mutes, ja filtrs ir nedaudz aizputējis, bet, gadījumā, ja filtrs ir ļoti netīrs, tad ieteicamāks ir putekļusūcējs/fēns. Kad abi filtri iztīrīti, ievieto tos projektorā atpakaļ.

 

Gadījumā, ja jums ir PRM-30 tipa projektors(skat. Apakšējā attēlā), tad šim projektoram ir tikai viens filtrs, kurš atrodas projektora aizmugurē.

 

 

 

Lai iztīrītu šim projektoram filtru, nepieciešams noņemt filtra vāku, kas atrodas projektora aizmugurē.

 

 

 

Attēlā redzamais projektors ir redzams, novietots pozīcijā, kā stāvētu uz galda, jūsu gadījumā, kad projektors ir uzstādīts pie interaktīvās tāfeles, tas būs otrādi, tādēļ aizbīdnis būs jābīda uz labo pusi, nevis uz kreiso, kā parādīts attēlā.

 

Kad būsiet noņēmuši filtra vāku, tad velciet filtru, turot no sāniem, uz sevi, un izņemiet filtru ārā, kā tas parādīts attēlā(skat. zemāk)

 

 

 

 

 

Skatoties cik ļoti aizputējis filtrs, izvēlēties piemērotāku tīrīšanas veidu – fēns, putekļsūcējs vai vienkārši pūšot gaisu no mutes.

 

Kad tas paveikts, ievietojiet filtru atpakaļ projektorā. Pievērsiet uzmanību, ievietojot filtru atpakaļ projektorā, lai uzraksta uz filtra „Top” būtu rakstīt filtra apakšējā daļā. Pretējā gadījumā filtru nevarēs ielikt atpakaļ un arī uzlikt pa virsu vāku.

 

Filtra tīrīšanu iesakām reizi 3 mēnešos, jo savādāk, ja pārāk daudz sakrājas putekļi, tas atstāj iespaidu uz projektora lampas darbību, un projektors var beigt kalpot ātrāk.

 

Vēl viena lieta, ko iesakām izdarīt, ir noņemt paziņojuma rādīšanu datorā ik pa divām nedēļām, bet lai rāda reizi mēnesī vai arī vispār neparādās uz datora, jo gadījumā, ja būs tiešām nepieciešama filtra tīrīšana, projektors pats projicēs paziņojumu.

 

Lai noņemtu paziņojuma rādīšanos datorā, ieejiet Activmanager vadības panelī, kas atrodams datorā pie pulksteņa atrodamajām ikonām.

Kad atvērts activmanager, izvēlieties pēdējo sadaļu „Projektors” un noņemiet ielikto ķeksi.

 

 

 

 

 Activmanager vadības panelis prasīs vai vēlaties iestatīt šo brīdinājumu reizi mēnesī, iesakām izvēlēties nē.

 

 

 

Un pēc jūsu izdarītās izvēles, šim projektora izvēlnes logam vajadzētu izskatīties šādi(skat. zemāk)

 

 

 

Kad viss šis ir paveikts, jums vairs lieki nerādīsies paziņojums par filtra tīrīšanu.