Interaktīvās tāfeles ActivBoard virsmas tīrīšana

 

Interaktīvo tāfeli nedrīkst tīrīt ar abrazīviem tīrīšanas līdzekļiem, ziepēm, tīrīšanas līdzekļiem, kas veidoti uz naftas produktu bāzes, kā arī dažādiem šķīdinātājiem. Tāfeles virsmas tīrīšanai vispiemērotākais ir Promethean piedāvātais tīrīšanas komplekts, kurā ietilps tīrīšanas līdzeklis un 50 salvetes.

 

Drīkst izmantot arī datora monitoru tīrīšanas līdzekli, kā arī baltajām un marķieru tāfelēm paredzētos tīrīšanas līdzekļus, ja tāfele ir sasmērēta ar flomāsteru vai marķieri.

 

Uz ūdens bāzes veidoti tīrītāji, kas satur amonjaku, etiķi vai citrusaugus (piemēram, stiklu tīrāmie līdzekļi) un tāfeles virsmai nerada nekādu papildus blakusefektus, arī ir izmantojami kā sekundārs tīrīšanas līdzeklis. Pirms izmantojat šādu tīrīšanas līdzekli, iepazīstieties ar izstrādājuma saturu uz etiķetes, kā arī sākotnēji, pirms tīriet visu tāfeles virsmu, pārbaudiet šo līdzekli uz neliela tāfeles laukuma.

 

Skrambas, kas radušās uz tāfeles virsmas, nav iespējams izlīdzināt vai aizpildīt, un šajās vietās tāfeles virsma ir grūtāk tīrāma. Tāpēc, lai tāfeles virsmā nerastos skrambas un padziļinātas švīkas, tās tīrīšanā nedrīkst izmantot metāla birstes, skrāpjus vai tīrāmās lupatiņas, kuras iepriekš izmantotas citām virsmām.

 

ActiveBoard tāfeles virsma ir izgatavota ar ļoti augstu izturību. Ja tiks ievēroti lietošanas noteikumi un tā tiks pareizi uzturēta, tad nevajadzētu rasties nekādām problēmām tās lietošanā.