Seriālo numuru atrašanās vieta uz Promethean aparatūras

Sazinoties ar atbalsta dienestu, parasti būs nepieciešams zināt aparatūras seriālo numuru, jo tas ļauj noteikt produkta garantijas termiņus, iekārtas pārdošanas/uzstādīšanas laiku, ActivBoard vai ActivSlate modeli, kā arī pārdevēju.

Šī pamācība Jums parādīs, kur katrai iekārtai atrast seriālo numuru, lai Jūs atbalsta dienesta darbiniekam varētu sniegt šo informāciju un tiktu pilnvērtīgi atbalstīts.

 

Interaktīvās tāfeles ActivBoard


Seriālā numura atrašanās vieta uz tāfeles ir atkarīga no tās modeļa.

AC1 (pirmās paaudzes) ActivBoard: 75” ActivBoard seriālais numurs ir atrodams uz viena no rakstāmrīku turētājiem.

 

 

AC2 (otrās paaudzes) ActivBoard: Šai paaudzei ir pieejami divi tāfeļu modeļi. Ja tāfele ir ar noapaļotiem stūriem (1.attēlā zemāk), tad seriālais numurs šim modelim ir uzlīmēts uz elektroniku nosedzošā aizsraga tāfeles kreisajā sānā (tajā pat vietā, kur AC3 100 modeļa tāfelei). Ja Jūsu tāfelei ir kvadrātveida stūri (parādīts 2. attēlā zemāk), tad šim modelim sērijas numurs ir uzlīmēts uz plastikāta birkas, kas atrodama aiz apakšējā kreisā tāfeles stūra – lai redzētu seriālo numuru, vienkārši izvelciet birku laukā.

 

 

 

AC3 (trešās paaudzes) ActivBoard: Šīs paaudzes tāfelēm ir pieejami trīs modeļi. 300 un 300PRO modeļiem (tumši pelēkā krāsā), seriālais numurs ir atrodams tāfeles kreisajā stūrī starp rakstāmrīku turētājiem. Tāpat kreisajā stūrī seriālo numuru var atrast 500 Pro tāfeles modelim. 100 sērijas modelim (gaiši pelēkā krāsā), seriālais numurs ir atrodams uz elektronikas nosedzošā aizsarga, kas atrodas aiz tāfeles kreisajā augšējā stūrī (skatīt attēlus).

 

 

 

ActivSlate


RS1 Activslate/RS2 Activslate / Activslate 50: Visiem ActivSlate modeļiem, seriālais numurs ir atrodams aizmugurē, uzrakstīts uz sudraba uzlīmes (skatīt attēlu zemāk).

 

 

Promethean projektori


PRM- 10/20/30 projektori: Promethean projektoriem seriālais numurs ir atrodams uz sudraba uzlīmes korpusa apakšpusē. Taču, jāņem vērā, ka šie projektori parasti ir piestiprināts ar apakšējo pusi uz augšu. Papildus seriālajam numuram, atbalsta dienestam būs nepieciešams zināt arī projektora modeli un dažreiz arī tāfeles seriālo numuru.

 

 

PRM-25 Projectors: Ja Jums ir projektors, kas attēlots attēlā zemāk, tad šim modelim seriālo numuru var atrast uz projektora aizmugurējās daļas uz uzlīmes ar svītru kodu, tas parasti sāksies ar burtiem WPRM. 

 

 

ActivSound


Lielākai daļai ActivSound pastiprinātājiem seriālais numurs ir atrodams uz uzlīmes pastiprinātāja apakšā. Mikrofoniem arī ir seriālie numuri, kuri parasti ir atrodami mikrofona iekšpusē, pie baterijām.

 

 

ActiView


Datu kamerai ActiView seriālais numurs atrodas kameras bāzes apakšā, zem vienas no kājām (skatīt attēlu).