ActivExpression2 lietošanas pamācība un programmatūras atjaunināšana

ActivExpression2 ir jaunākā ierīce no Jautājumu un Atbilžu sistēmas ierīcēm. To var izmantot dažādās vietās, klasē, konferenču zālē, lekciju auditorijā vai seminārā.

 

1. Galvenie taustiņi un funkcijas

 

 

Pretgaismas ieslēgšanas un apgaismojuma ilgums un intensivitāte ir iestatāms caur Activinspire programmu.

 

2. Iestatīšana un reģistrēšana

 

Ierīces baterijas ir aizsargātas ar nelielu plastmasas cilpiņu, pirms pirmo reizi lietojiet ierīci, pavelciet to ārā, lai baterijām būtu savienojums.

 

 

 

2.1 Activhub pievienošana

 

Lai jautājumu un atbilžu sistēmas ierīces spētu sūtīt un saņemt informāciju ar datoru vai citu Promethean tehniku, nepieciešams ir Activhub.

 

 

ActivHub ir mirgojoša indikatora lampiņa:

 

  • Sarkana lampiņa iedegas, pirmo reizi pievienojot ActivHub, jebkurā citā laikā tā norāda uz problēmu.
  • Zaļa lampiņa mirgo, kad dati tie sūtīti un saņemti.

 

Ierīces reģistrācija ir ActivHub informēšanas process par to, cik daudz ierīču ir klasē un kādi ir to nosaukumi.

Jums nepieciešams reģistrēt ierīces savam ActivHub, pirms sākat balsošanas sesiju.

Datorā

Sāciet reģistrāciju no Balsošanas pārlūka ActivInspire vai Promethean ActivOffice.

Pārliecinaties, ka ir atlasīts ActivExpressions.

 

 

Reģistrējot ierīci pārliecinaties, ka esat izvēlējušies savu ActivHub, pēc tam atlasiet ActivExpression, pirms spiediet uz Reģistrēties.

 

 

 

Izvēlieties pierēģistrējamo ierīču skaitu. Ieklikšķinot logā Atļaut ActivExpression lietotāju nosaukšanu, atļausiet lietotājam ievadīt iekārtas nosaukumu ar ierīces klaviatūru:


 

Tālāk parādās reģistrēšanas logs, kurā ir 3 burtu PIN kods, kas būs jāievada ActivExpression2, lai ActivHub atpazītu ierīci.

 

 

 

Līdz ko visas ierīces pēc skaita, kas iepriekš bija norādītas, ir piereģistrētas, reģistrācijas logā parādās, ka ierīces ir piereģistrētas pie attiecīgā ActivHub.

Katras ierīces nosaukums tiek parādīts Ierīču reģistrācijas dialoglodziņa labajā pusē.

 

 

Pārbaudiet Balsošanas pārlūku ActivInspire vai Promethean ActivOffice jebkurā laikā, lai redzētu ierīču sarakstu, kas reģistrēts jūsu ActivHub. Jūs varat pievienot papildu ierīces reģistram atbilstoši nepieciešamībai, bet tikai tad, ja pašreiz nenotiek balsošanas sesija. Sāciet reģistrāciju, norādiet papildu ierīču skaitu, pēc tam izpildiet soļus, kā parādīts iepriekš.

 

Ar ActivInspire 1.6 vai jaunāku jūs varat arī ieslēgt vai izslēgt pretgaismu un kontrolēt reģistrētu ierīču apgaismojuma ilgumu un intensitāti. Balsošanas pārlūkā, noklikšķiniet uz Iestatījumi. Pēc tam pienācīgi noregulējiet noildzi un pretgaismu. Jebkādas izmaiņas stājas spēkā nekavējoties. Ja ierīce nav ieslēgta, jums izmainot iestatījumu, izmaiņas stājas spēkā nākamajā reizē, kad ierīce tiek ieslēgta ActivInspire darbības laikā.

 

 

Kad jūs neatbildiet uz jautājumiem, jūs varat pārlūkot ierīces izvēlnes un atlasīt opcijas.

 

3. ActivHubun ActivExpression2 programmatūras atjaunināšana

 

Lai vienmēr ActivExpression2 būtu jaunākā programmatūras versija, tad būtu nepieciešams ik pa laikam pārliecināties vai ražotājs nav izstrādājis kādu atjauninājumu. Kā veikt šo procesu?

Atveram ActivManager ikonu ar labo taustiņu un izvēlamies vadības paneli, ikona atrodams datora ekrāna labās puses apakšējā daļā(balts kvadrātiņš ar dzeltenīgu cilvēciņu tā vidū).

Kad tas tiks izdarīts, atvērsies logs, kurā būs redzams, ka ir pievienots ActivHub, kā arī reģistrētu ierīču skaits.

 

 

Lai atjaunotu ActivHub, izvēlamies ActivHub redzamajā logā, kas tas tiks izdarīts, aktivizēsies Jaunināt opcija, ko būtu nepieciešams izvēlēties. Pēc tam atvērsies jauns logs, kurā izvēlamies Avotu Internets, un tālāk spiežam ielādēt.

 

 

Tālāk programmatūra parādīs jaunāko pieejamo versiju ActivHub.

 

 

Parādīsies vaicājums vai atlasītajai ierīcei mainīt programmatūru, izvēlamies Jā.

Ja programmatūras versija sakritīs, jau ar ierīces esošo, tad programma to arī paziņos, bet ja nē, tad sāksies atjaunināšanas process.

 

 

Kad atjaunināšana pabeigta, tiks restartēts ActivHub.

 

 

Un pēc tam parādās uzraksts, ka uzstādīšana veiksmīgi pabeigta.

 

Tālāk spiežam aizvērt ActivHub jaunināšanas logu.

 

 

Kad ActivHub atjaunināšana ir paveikta, tad šajā brīdī visas iepriekš reģistrētās ActivExpression2 ierīces ir atiestatītas, tādēļ nepieciešams piereģistrēt tās no jauna.

 

Lai atjauninātu ActivExpression2 ierīču programmatūru, ierīcei noteikti jābūt reģistrētai pie ActivHub, un tālāk jārīkojas līdzīgi kā ar ActivHub, tikai vadības panelī jāatlasa nevis ActivHub, bet ActivExpression2 un tad izvēlamies Jaunināt.

 

 

Atkal izvēlamies Avotu Internets un ielādēt.

 

 

Tālāk izvēlamies piedāvāto programmatūras versiju, līdzīgi kā iepriekš, ja tā sakritīs ar jau ierīcē esošo, programma par to paziņos, bet ja nē, tiks turpināts atjaunināšanas process.

 

 

Turpinājumā parādīsies paziņojums, kuru vajadzētu apstiprināt spiežot Labi.

 

 

Tālāk sākas jaunināšanas process.

 

 

Atstājam, lai šis process notiek, bet tālāk pievērsieties ActivExpression2 ierīcei, ieslēdziet to, uzspiediet Menu pogu un izvēlieties RF atjaunināšanu un apstipriniet, sāksies programmatūras ielāde, ko redzēsiet uz ierīces ekrāna, kad atjaunināšana būs pabeigta, ierīce izslēgsies. Kad slēgsiet iekšā, tad viss būs atjaunināts. Tā vajadzētu rīkoties ar visām jums pieejamajām ActivExpression2 ierīcēm. Kamēr šo procesu veiciet, galvenais, lai datorā turpina jaunināšanās process. Kad esat atjaunojuši visas ierīces, tad datorā varat spiest Pārtraukt un Jaunināšana būs veiksmīgi pabeigta.

 

 

Kad esat paveikuši šo procesu, varat veiksmīgi turpināt ActivExpression2 ierīces ar jaunāko programmatūru.