ActivInspire programmatūras uzstādīšana no diska

Lai efektīvāk varētu darboties ar interaktīvo tāfeli, darbam ar interaktīvo tāfeli noderēs speciāli veidotā programma ActivInspire. Kā to uzstādīt izmantojot Promethean Activinspire disku.

Ievietojot Disc 1 no ActivInspire vāciņa datorā, automātiski būtu jāparādās piedāvājums startēt instalāciju(run setup.exe).

 

 

Kad atveras instalācija, spiežam next.

 

 

Tālāk izvēlamies pilnvērtīgu instalāciju(Full instalation).

 

 

Turpinājumā instalācija parādīs, kādus failus uzstādīs datorā, lai Activinspire varētu pilnvērtīgi darboties.

 

 

Un turpinājumā spiežam Install, lai sāktos uzstādīšanas process.

 

 

Kad instalācija ir pabeigta, tālāk spiežam Pabeigt(Finish).

 

Turpinājumā būtu jāatver ActivInspire programmatūra, programmas ikonu var atrast uz darba virsmas, caur to arī varat startēt šo programmu.

Kad būsiet palaiduši programmu, izleks logs, kurā jāievada lietotāja vārds, organizācija

un pats galvenais programmas seriālnumurs, lai būtu pilnā ActivInspire versija. Seriāla numuru var atrast ActivInspire diska vāciņa aizmugurē. Kopā 20 ciparu kods ar piecām 4 ciparu kopām.

 

 

Kad seriāla numurs ievadīts, atķeksējiet, ka piekrītat licences nosacījumiem(I accept the terms of this licence), ja viss veiksmīgi izdarīts, tad vajadzētu aktivizēties OK pogai. Kad tas ir paveikts, tad atvērsies ActivInspire, un varēsiet sākt to lietot.

Vēl ActivInspire disku komplektā nāk resursu paka, kurā jūs atradīsiet noderīgus attēlus, ko izmantot dažāda veida prezentācijās vai uzdevumu veidošanā. Kā uzstādīt resursu paku?

Ja vēlaties resursu paku, kas ir latviešu valodai, tad izvēlamies Disc 4 no Activinspire disku komplekta un ievietojam to datorā.

Būtu jāparādās logam, kas piedāvā atvērt diska saturu.

 

 

Spiežam atvērt un tad izvēlamies latviešu resursu LVA mapi un atveram to.

 

 

Mapē iekšā būs viens fails, kuru nepieciešams atvērt.

 

 

Kad atvērsiet, šo failu, gadījumā, ja jums nebūs ieslēgts ActivInspire, dators startēs, tad ActivInspire programmatūru, kas ir gluži normāli. Tālāk jums parādīsies paziņojums/vaicājums, kur gribat uzstādīt resursu paku – Mani resursi/Koplietojamie resursi. Ieteicams būtu pie koplietojamajiem resursiem, bet ja iestatīsiet Mani resursi, būtību tas nemainīs, galvenais, atcerieties, savu izdarīto izvēli, lai vēlāk zinātu, kur meklēt resursu pakas.

 

 

Pēc izvēles izdarīšanas, sāksies resursu ielādes process, kas var ilgt pāris minūtes.

 

 

Kad Importēšana būs pabeigta, ActivInspire apstrādās šos failus, veicot indeksēšanu, nebūtu ieteicams šo procesu pārtraukt, atļaujiet, lai programmatūra apstrādā šo informāciju sev nepieciešamajā laikā.

 

 

Kad indeksēšana ir pabeigta, tad uzstādītos failus jūs varat atrast zem Resursu pārlūka ikonas, kas apzīmēta zemāk redzamajā bildē ar 1, tālāk izvēloties Koplietojamie resursi, kas apzīmēti ar ciparu 2, un zem nosaukuma Tēmas, ir atrodami jūsu tikko uzstādītie resursi.

 

 

Kad esat veikuši visas iepriekšminētās darbības, varat veiksmīgi sākt darbu ar ActivInspire.