Activboard programmatūras atjaunināšana.

 

NB! Pirms veicat programmatūras atjaunināšanu, būtu ieteicams sazināties ar Activboard tehnisko atbalstu, jo neprecīza programmatūras uzstādīšana var negatīvi atsaukties uz turpmāko darbu ar interaktīvo tāfeli. Kā arī svarīgi, lai būtu vismaz 5.10.14 vai jaunāka Activdriver versija.

Gadījumā ja neziniet, kā apskatīties kāda versija Activdriver versija jums ir, tad pamācība ir atrodama šeit

 

Sākumā lejupielādējam programmatūras failu:

 

 

Kad nepieciešamais fails ir lejupielādēts, atveram Activboard vadības paneli(caur Acticmanager rīkjoslā pie pulksteņa)

 

 

Tālāk, kad atveras vadības paneļa logs, uzspiežam uz tāfeles savienojuma.

 

 

Tālāk spiežam Jaunināt vai arī Update, ja vadības panelis(control panel) ir angļu valodā. Atvērsies logs(redzams zemāk), kurā uzspiežat, lai būtu ieķeksēta datne un tad spiediet ielādēt, pēc tam atrodiet, kur ir saglabāts fails, ko lejupielādējāt iepriekš ar attiecīgās tāfeles nosaukumu, piemēram, AC3_V8.10_Build7, izvēlieties šo failu un spiediet open.

 

 

Kad iepriekšminētā darbība tiks paveikta, sāksies elektronikas ielāde, kur jūs redzēsiet, kad pildās sadaļa „jaunināt”, kas ir redzama augstāk pievienotajā attēla apakšdaļā. Kad atjaunināšana būs paveikta, parādīsies paziņojums, ka darbība paveikta un lodziņa vidū būtu arī jābūt rakstītam, ka atjauninājums ir sekmīgs. (Kamēr atjaunosies elektronika, tāfeles indikatoram, kas ir kreisajā stūrī vajadzētu mirgo rozīgam, bet, kad paveikts, tad deg zaļā krāsā)

 

Kad, tas paveikts, restartējiet tāfeli, izraujot un iespraužot usb vadu atpakaļ datorā.