Activdriver programmatūras 5.17.13 lejupielāde un uzstādīšana

 

Gadījumā, ja jūs lietojat Interaktīvo tāfeli Activboard kopā ar datoru, kurā ir uzstādīts Windows 10 operētājsistēmu, tad būtu ieteicams uzstādīt šo - 5.17.13 versiju, lai nerastos savienojuma problēmas.

 

Lejupielādējiet savam datoram nepieciešamo versiju, 32 vai 64 bitu operētājsistēmas versijai. Ja nezināt, kura versija jums ir, tad to var noskaidrot, datora Vadības panelī(Control panel) atverot System izvēlni.

 

 

Izvēlieties sev nepieciešamo Drivera versiju, uzspiežot uz tās, lai lejupielādētu:

32-bitu operētājsistēmai

64-bitu operētājsistēmai

 

Kā alternatīvu saiti, jūs varat lejupielādēt Activdriver versiju arī no oficiālās Promethean mājas lapas – support.prometheanworld.com

Pēc tam, kad lejupielāde ir veiksmīga veikta, atvienojiet no datora interaktīvās tāfeles usb vadu un veiciet Activdriver 5.17.13 uzstādīšanu.

Atveriet lejupielādēto failu un veiciet darbības, kā norādīts zemāk esošajos attēlos.

 

 

 

 

 

Kad datorā būs uzstādīti jaunā programmatūra, jums parādīsies zemāk redzamais logs, lai pabeigtu instalācijas procesu.

 

 

Pēc tam restartējiet datoru, kā to prasa programmatūra.

 

 

Kad tas ir izdarīts un esat restartējuši datori, jūs esat veiksmīgi uzstādījuši Activdriver 5.17.13 versiju un varat pievienot datoram interaktīvās tāfeles USB vadu. Tiks izveidots savienojums starp datoru un interaktīvo tāfeli un varēsiet sākt darbu ar interaktīvo tāfeli.

 

*Gadījumā, ja lietojat arī vecāku Activinspire versiju, tad spiežot uz saites jūs varēsiet lejupielādēt jaunāko Activinspire versiju no Promethean portāla - support.prometheanworld.com

 

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā, droši sazinieties ar ActivBoard.lv tehnisko atbalstu vai zvaniet 29220014.